13.09.16

KÕO VALLAVALITSUS

 

Postiaadress: Vallamaja, Kõo küla, Kõo vald, Viljandi maakond 70501

Registrikood    75021971  
 
Avatud: E - R 8:00 - 17:00, lõuna 12:00 - 13:00
 
Arvelduskonto: EE161010302005450000 SEB
 
Kontaktid:
tel. 437 8533 või 437 8530; mobiil 520 4730
tel/faks: 437 8533
 

 

Vallavanem Tarmo Riisk

437 8533,

521 5310

tarmo@koo.ee
Asevallavanem Rein Vahtra 437 8554 rein@koo.ee
Vallasekretär Aino Rebane

437 8530,

520 4730

aino@koo.ee
Vallasekretäri abi - asjaajaja Kristi Laane

437 8533,

520 4730

kristi@koo.ee
Finantsjuht Anu Lõhmus 437 8548 anu@koo.ee
Sotsiaalnõunik Piret Jukk

437 8538,

5855 9980

piret@koo.ee
Koduhooldustöötaja Kaie Sakk 5661 6654  
Raamatupidaja Virve Anvelt 437 8516 virveanv@koo.ee
Kultuuritöötaja Silvi Annus 5301 2279 kultuur@koo.ee
Noorsootöötaja - huvijuht Liina Nikonorova 522 6488 noor@koo.ee
Ehitusnõunik Avo Põder 514 8685 avo@vohma.ee
Pilistvere hooldekodu juhataja Elle Leis 437 8547 hooldekodu@koo.ee
Kirivere Kooli direktor Heilika Ressar 437 8519 direktor@koo.ee
Lasteaed Tähekild direktor Heilika Ressar 437 8595 lasteaed@koo.ee
Kõo raamatukogu juhataja Ille Riisk 437 8549 raamat@koo.ee
Pilistvere raamatukogu juhataja Ille Riisk 435 9834 raamat@koo.ee
       
Erametsanõunik Mihkel Pastik 5304 4134  
       

 

Автор: KRISTI LAANE