3/31/15

Nimi

Ametikoht

Haridus/ Eriala

Telefon

E-post

Tarmo Riisk Vallavanem Kesk-eri/ Agronoom 437 8533, 5215310 tarmo@koo.ee
Rein Vahtra Asevallavanem Kesk-eri/ Metsamajandus 437 8554 rein@koo.ee
Aino Rebane Vallasekretär kõrgem/ Eesti keele ja kirjanduse õpetaja 437 8530 aino@koo.ee
Anu Lõhmus Finantsjuht Kõrgem/ Põllumaj. ökonomist-raamatupidaja 437 8548 anu@koo.ee
Piret Jukk Sotsiaalnõunik Kõrgem/ Klassiõpetaja 437 8538, 58559980 piret@koo.ee
Kristi Laane Vallasekretäri abi -asjaajaja Kõrgem/ Õigusteaduse magister 437 8533 kristi@koo.ee
Virve Anvelt Raamatupidaja Kesk 437 8516 virveanv@koo.ee

 

Author: KRISTI LAANE